KONST / Litografier / Färglitografier 9287103
nr 928 7103
Färglitografier
2 st. Björn Larsson, fåglar, signerade och numrerade, motivet: 51x37 + 37x51
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:44:11
100 kr
300 kr